Wdrożenia programu pracy zdalnej

Jesteś tu: zdalniej.pl » Dla pracodawcy » Wdrożenia programu pracy zdalnej

Zdajemy sobie sprawę, że wdrożenie telepracy w firmie jest przedsięwzięciem czasochłonnym, a menedżerowie pod natłokiem własnych obowiązków nie zawsze są w stanie wygospodarować czasu na wprowadzenie programy pracy zdalnej. Dlatego oferujemy usługę koordynacji implementacji telepracy w Państwa przedsiębiorstwie.

Co Państwo zyskacie?

Skuteczne wdrożenie programy telepracy zaowocuje w Państwa firmie:

  • Wzrostem produktywności
  • Większą satysfakcją pracowników
  • Spadkiem kosztów
  • Redukcją nieobecności
  • Mniejszą rotacją

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą korzyści telepracy popartą dowodami naukowymi! Prosimy także zobaczyć case studies wdrożeń telepracy w innych firmach.

Dlaczego koordynację wdrożenia warto zlecić na zewnątrz?

Telepraca to zagadnienie interdyscyplinarne, które ociera się o ekonomię, zarządzanie, prawo, technologię, psychologię i HR. Znamy powszechne powody porażek programów telepracy i najczęstsze błędy popełniane przy implementacji. Zajmujemy się telepracą od 2007 roku. Znamy z autopsji perspektywę telepracownika, telepracodawcy i przedsiębiorcy. Stale powiększamy swoją wiedzę analizując liczne  raporty i badanie dotyczące telepracy, lecz przede wszystkim jesteśmy praktykami telepracy.

Jesteśmy tak pewni swoich umiejętności, że:

jeśli nie poprawimy wyników Państwa firmy dzięki telepracy, gwarantujemy zwrot pieniędzy!

 

Jak przebiega wdrożenie?

Krok 1: Analiza Państwa firmy

krok1Dokonujemy wstępnej analizy Państwa firmy pod kątem telepracy oraz przygotowujemy symulację korzyści telepracy wyrażoną w pieniądzu. Ten etap jest DARMOWY.

Krok 2: Badanie zainteresowania

krok1Przeprowadzamy ankietę on-line wśród załogi, by sprawdzić ich podejście do częściowej możliwości pracy z domu. Prawie 40% pracujących Polaków chciałoby telepracować, jednak wyniki mogą znacząco odbiegać od średniej.

Krok 3: Szkolenia

krok1Prowadzimy szkolenia dla kadry menedżerskiej oraz pracowników. Wiemy, że odpowiedni poziom wiedzy jest kluczowy, by wdrożenie przebiegło sprawnie.

Krok 4: Program pilotażowy

krok1Nie rzucamy się od razu na głęboką wodę, lecz rozpoczyna od programu pilotażowego, który pozwoli wychwycić nieprzewidziane problem oraz umożliwi firmie oswojenie się koncepcją telepracy w praktyce.

Krok 5: Kontrola wyników

krok1Stale monitorujemy efekty telepracy. Kadra kierownicza podejmie ostateczną decyzję na podstawie twardych danych, a nie impresji.

Krok 6: Zmiany formalno-prawne

krok1Gdy program pilotażowy kończy się sukcesem, program pracy zdalnej jest rozszerzony na całą firmę. W takiej sytuacji pomagamy w zakresie zmian umów z pracownikami i wprowadzeniem regulaminu telepracy.

Kontakt ws. szkoleń

 

Filip Wardziński
kontakt@zdalniej.pl