Kto tworzy zdalniej.pl?

Jesteś tu: zdalniej.pl » Kto tworzy zdalniej.pl?

Zdalniej.pl to projekt, który powstał z pasji i tworzą go dwaj entuzjaści pracy zdalnej:

Filip Wardziński

fw

 

Przedsiębiorca i właściciel małej agencji interaktywnej. Inżynier informatyki. Absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Prywatnie miłośnik żeglarstwa i dobrej literatury. Początkujący hodowca piesków rasy chihuahua.

 

Dlaczego telepraca?

„W moim przypadku praca zdalna to jedyne możliwe rozwiązanie. W 2003 miałem wypadek i wylądowałem na wózku inwalidzkim. Nie przeszkodziło mi to jednak w ukończeniu liceum, a później studiów. Wybrałem informatykę m.in. dlatego, że praca programisty rzadko jest uzależniona od fizycznej lokacji. Moją pierwszą pracę podjąłem w formie telepracy w 2007, tuż po nowelizacji Kodeksu pracy. Można więc powiedzieć, że byłem jednym z pierwszych oficjalnie zatrudnionych telepracowników. Dorabiałem także jako freelancer. Z czasem nabrałem większej wiary we własne umiejętności i zdecydowałem się na założenie własnej firmy. Moich wszystkich klientów obsługuję zdalnie z domu i bardzo sobie chwalę relacje z kontrahentami. Dzięki telepracy nawet niepełnosprawny może odnieść sukces zawodowy!”

Leszek Rycharski

lr

 

Specjalista ds. e-marketingu. Założyciel i były współwłaściciel sklepu internetowego z branży kosmetycznej. Magister ekonomii. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Uwielbia czytać książki.

 

Dlaczego telepraca?

„Zawsze ceniłem sobie niezależność i dlatego w 2009 założyłem swój pierwszy biznes – sklep internetowy z kosmetykami. Zarządzając własnym przedsiębiorstwem i zatrudniając pracowników nie można już kierować się pozorami, lecz należy trzeźwo patrzeć na wyniki. To doświadczenie uświadomiło mi, że wiele rzeczy, które są uważane za standard (w szczególności praca w biurze 9-17), niekoniecznie sprzyjają produktywnej pracy. Ponieważ każdy dzień musiałem wykorzystywać najefektywniej jak umiem, zrezygnowałem z pracy na pokaz w biurze na rzecz telepracy, a z pracownikami komunikowałem się na odległość. Takie rozwiązanie sprawiło, że firma odnotowywała stały wzrost sprzedaży z miesiąca na miesiąc, a automatyzacja procesów biznesowych umożliwiła mi zajęcie się nowych przedsięwzięciami. Telepraca zapewnia nie tylko większą produktywność, lecz również więcej czasu dla siebie!”