Co dostaniemy od polskich operatorów komórkowych za 30 zł?

Jesteś tu: zdalniej.pl » Rynek telepracy » Porady » Co dostaniemy od polskich operatorów komórkowych za 30 zł?

Koszt rozmów telefonicznych przez komórkę, wysyłania wiadomości tekstowych lub korzystania z pakietu danych i internetu w telefonie uzależniony jest od indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wielu operatorów podstawową opcję abonamentu lub pre-paid oferuje w cenie około 30 zł miesięcznie. Co można otrzymać za taką stosunkowo niską kwotę?

Oferty do 20 zł

U operatora sieci Play można otrzymać za 14 zł miesięcznie Formułę 3 w 1 na kartę, z darmowymi SMS-ami i minutami do Play bez limitu. Oferta obejmuje darmowy starter i pakiet danych 1 GB internetu w telefonie. Obowiązuje przy niej tzw. „Stan Darmowy” w Play, czyli rozmowy i SMS-y wewnątrz sieci za 0 zł.  W formule UNLIMITED na kartę 7 dni w Play można otrzymać za 9 zł bezpłatne SMS-y i minuty do wszystkich sieci i 500 MB internetu w telefonie.

Za 19 zł na miesiąc w Mobile Vikings klient otrzymuje nielimitowane rozmowy w sieci, nielimitowane SMS-y do wszystkich i 100 minut do wykorzystania na rozmowy poza siecią. Otrzymuje się też 2 GB internetu w telefonie. Taką samą opłatę poniesie użytkownik Virgin Mobile i otrzyma dokładnie ten sam pakiet rozmów, SMS-ów i internetu oraz minut na rozmowy do innych sieci.

Oferty do 35 zł

Znacznie szersze pole wyboru ofert operatorów sieci komórkowych – stacjonarnych i wirtualnych będziemy mieli, jeśli zwiększymy pułap cenowy do 30-35 zł. W Play za 35 zł miesięcznie w Formule UNLIMITED na kartę 30 dni oferowane są darmowe SMS-y i minuty do wszystkich sieci oraz pakiet danych o wielkości 3 GB.  Płacąc 21 zł miesięcznie klient Play w FORMULE 4w1 otrzymuje „Stan darmowy”, a prócz tego darmowe SMS-y do wszystkich sieci, minuty do Play za 0 zł, 0,09 zł za minutę rozmowy do innych sieci i 2 GB pakietu danych.

Za 29 zł miesięcznie w Mobile Vikings uzyskujemy 4 GB internetu gratis, nielimitowane SMS-y i darmowe rozmowy w sieci i Play. Do tego cała kwota kredytu jest do wykorzystania na połączenia – po 0,19 zł za minutę, czyli użytkownik może wykorzystać do 152 minut. Taką samą opłatę miesięczną uiścimy w Virgin Mobile w ramach taryfy #BEZLIMITU, ale otrzymamy w zamian nielimitowane rozmowy w sieci i poza nią, nielimitowane SMS-y oraz 5 GB internetu 4G LTE w telefonie.

Orange Polska proponuje w ofercie abonamentowej dla nowych klientów, bez telefonu w pakiecie, Smart Plan LTE w cenie 34,99 zł miesięcznie, w zamian za co klient ma do dyspozycji 1 GB LTE 4G internetu w telefonie, nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych.

W modelu pre-paid w sieci Plus za 25 zł miesięcznie klient korzysta z darmowych, nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci. Płacąc 5 zł więcej w taryfie Ja+ Na kartę uzyskuje darmowe rozmowy i SMS-y do wszystkich bez limitu, a w cenie 35 zł miesięcznie dodatkowo 1 GB internetu w telefonie.

Najlepsze w zestawieniu są oferty Mobile Vikings i Virgin Mobile, gdzie na klienta czekają nielimitowane rozmowy i SMS-y w sieci, a nawet i poza nią w cenie do 30 zł miesięcznie. Dzięki ofercie „na kartę” nie trzeba wiązać się z danym operatorem na dłuższy czas.


Poleć znajomym: 

Dodaj komentarz

Twój email nie jest nigdy rozpowszechniany. Wymagane pola oznaczone są *

*
*